Telefon
WhatsApp

Armut Anacınız Ba29 Olsun.

Şimdi ba 29 Armut Anaçlar İle Daha Fazla Ürün, Daha Kaliteli Armutlar

Bize Ulaşın
garnem Anacı
myrobolan 29 c Anacı
ba 29 Anacı
m9 elma anacı
mm106 elma anacı
mm111 elma anacı

Ba 29 Ayva ve Armut Anacı

M9 Elma Anacı

Fransa’da ıslah edilen ayva kökenli bir anaç olup çoğu armut çeşidi ile uyuşmazlık sorunu görülmez. Meyveye geç yatmasına rağmen kuvvetli verimi olumlu yönde etkiye sahiptir.

 

Ateş yanıklığına kısmen hassastır.

 

Bu anaçlar üzerinde elmalarda M9 anacında olduğu gibi sık dikim bahçeler tesis edilebilir. 4 x 1,2m yada 4x 1,5 m aralık ve mesafeler uygulanabilir.

 

Quince A anacından daha kuvvetli gelişir ve kloroza mukavemeti ondan daha fazladır. Kuvvetli bir yağısı vardır.

 

Derin ve taze topraklar ayrıca kireç oranı % 7 yi geçmeyen alanlarda uyumludur.

 

Ayvalar da da anaç olarak Çok Güzel Sonuçlar Alınmıştır.

Stool Bed (hendek daldırma) ve yeşil çelikle çoğaltılabilir.

M 9

Elma Anac

M9 Elma Anacı

M9 Elma Anacı. Tam Bodur bir Elma Anacıdır. En çok Aranan ve Ekilen Anaçlardan Biridir. Elma Pamuklu Bitine Hassas, Kök Çürüklüğü Hastalığına Dayanıklıdır. Çok Ufak Taca Sahip Olduğu için Supur Çeşitli Çeşitler ile Bahçe Yapılmaması Gerekir. Pink Lady, Jeromine, Golden Reincies gibi Fazla Taç Yapan Çeşitler Tercih Edilmelidir.

MM 106

Elma Anacı

MM 106 Elma Anacı

MM 106 Elma Anacı Yarı Bodur Elma Anaçlarındandır. Kök Çürüklüğü ne Hassas Olduğu için. Tabanda Su Olan Yerlere Ekilmemelidir. Üzerindeki Çeşide Çok Kaliteli Elma Verimi Sağladığı İçin Yeni Modern Bahçeler de Anaç Olarak Kullanılmaktadır.

mm 111 Elma Anacı

MM 111

Elma Anacı

MM 111 Elma Anacı

MM 111 Çok Büyük Çöğür Anaca Yakın Taç Yapısı Olan Yarı Bodur Bir Anaçtır. Güçlü Anaç Olduğu İçin Supur Çeşitler Daha iyi verim yapmaktadır. Çok Güçlü Kök Sistemine Sahip Olduğu için Destek Sistemine İhtiyaç Duymazlar.

Garnem

Badem Ve Şeftali Anacı

Garnem Şeftali, Badem Anacı

Garnem Çok Güçlü ve Tutma Sorunu Olmayan Badem, Şeftali ve Nektarin lerde Kullanılan Son Yıllar da Aranan Bir Anaç Olmuştur.

Myrobolan 29 C

Erikve Kayısı Anacı

Myrobolan 29 C Erik ve Kayısı Anacı

Son Yıllarda Erik ve Kayısılar da en yaygın kullanılan anaçlardır. Kök ur nematoduna dayanıklı, bakteriyel kansere ve meşe kök mantarına hassastır.

Ba 29

Ayva ve Armut Anaçları

Ba 29 Ayva ve Armut Anaçları

Son Yıllarda Modern Bahçeler de Anaçlar Ön Plana Çıkmıştı. Ba 29 Anaç ise Özellik ile Ayva ve Armutlarda En Yaygın Kullanılan Anaçlar Arasına Girmeyi Başarmıştır.

Meyve Ağaçlarında Anaçların Önemi

Ağaçları Bodur ve ya Yarı Bodur Yapan Tabandaki Aşı Yaptığımız Anaçlardır. Anaçlar Üzerinde ki Meyvaları Çok Kaliteli, Güzel Aramolı, Erken Meyve vermesi, Erken Olgunlaştırması Bakımından Çok Önemli dir.